Twinkle Star partener al Concursului de Inovație Tehnică DaVinci 2023

24.3.2023
Twinkle Star partener al Concursului de Inovație Tehnică DaVinci 2023

O veste bună: Twinkle Star ni s-a alăturat și în acest an în calitate de partener al Concursului de Inovație Tehnică și IT “Da Vinci” și va oferi celor mai bune echipe din concurs resurse și materiale de pregătire pentru examenele Cambridge English disponibile online pe platforma lor educațională: https://pregatire.examenecambridge.ro/.../acasa-pregatire...

Twinkle Star este cel mai mare centru de pregătire Cambridge din România și unul dintre cele doar cinci centre de examinare autorizate Cambridge English din țara noastră care oferă posibilitatea certificării nivelului de cunoștințe de limba engleză cu recunoaștere internațională și valabilitate permanentă. Îi găsiți și pe www.examenecambridge.ro sau pe www.twinklestar.ro.

Mult succes tuturor echipelor din concurs și nu uitați, așteptăm înscrierile voastre până pe 6 aprilie!