Susținem Fundația Crucea Alb-Galbena România

29.3.2020
Susținem Fundația Crucea Alb-Galbena România

Astăzi, când sănătatea și viața lor depind de 𝓪 𝓻𝓪𝓶𝓪𝓷𝓮 𝓪𝓬𝓪𝓼𝓪, bunicii noștri au, mai mult ca oricând, nevoie de sprijinul nostru. Noi întindem o mână de ajutor!

Rotary Club Bucuresti alături de MEGA IMAGE susține Fundatia Crucea Alb-Galbena Romania care asigură îngrijiri socio-medicale la domiciliu pentru seniori.

Vă invităm să vă alăturați inițiativei noastre și să îi susțineți la rândul vostru, donând în contul IBAN RO76RNCB0071011433790001. Contul este deschis la BCR Sucursală Libertății, Beneficiar Fundația Crucea Alb Galbenă.

Ajutorul vostru poate lua orice formă, de aceea vă rugăm ca pentru orice informații suplimentare privind serviciile Fundației Crucea Alb-Galbenă și nevoile acestora, să nu ezitați să îi contactați la numărul de telefon ☎️ 021 315 1256 sau 0736.35.46.56 – program între 8.00 -16.00 sau telefon 0723.88.89.89 Rotary Club Bucuresti.

Împreună păstrăm spitalele libere pentru COVID-19!
Împreună arătăm că ne pasă!

Fondurile stranse in lei au atins suma de 25.000 ron
Fondurile stranse in produse au atins suma de 8.000 ron