Strangere de fonduri: Serata muzicala de exceptie, Madalina Pasol

Strangere de fonduri: Serata muzicala de exceptie, Madalina Pasol

Rotary Club București s-a reunit ieri pentru a participa la o serată muzicală de excepție, în studioul colegei noastre, Mădălina Pașol, Chopin&Champagne.

Recitalul a ajutat la strângerea de fonduri pentru finanțarea bursei Concursului de Violoncel „Alexandru Moroșanu”, ediția 2020.
Protagoniștii Ava Pașol, Iarina Teodorescu, Maria Maleș, Medeea Morăraș și Nectarie Popa, alături de colegii noștri Mădălina Pașol și Dragos Calin au fost la înâlțime oferind prietenilor Rotarieni un spectacol de neuitat!

A fost o seară cu atât mai specială, întrucât a avut loc și ceremonia de primire a trei noi membri: Ioana Grosaru, Raluca Popa și Ionuț Șaulea.

În fața colegilor și prietenilor, angajamentul lor a fost cel Rotarian, de a servi comunitatea mai presus de sine, în spiritul Testului celor 4 întrebări.

Le dorim bun venit în familia Rotary! 👏👏👏
Felicitări tuturor!