Seminar Training D.I.S.T.A.S. 2024, Cluj-Napoca

17.4.2024
Seminar Training D.I.S.T.A.S. 2024, Cluj-Napoca

Săptămâna trecută, a avut loc la Cluj-Napoca seminarul de pregătire al secretarilor, trezorierilor și coordonatorilor de proiecte – D.I.S.T.A.S., la care au participat și colegii noștri, Marius Leucutia și Silviu Alexandru Mihaila.

Pe lângă informațiile utile acumulate, a fost o bună ocazie de  întâlnire cu ceilalți colegi rotarieni din țara și de a lega noi prietenii, într-o comunitate dedicată schimbării în bine: Rotary District 2241 România și Republica Moldova.

Ne-am bucurat să ne revedem cu DG Ovidiu Constantin Bunget, care a fost o prezență constantă în activitatea tuturor cluburilor din districtul nostru, dar și cu alți lideri, membri importanți ai mișcării Rotary în România, pe care îi felicităm pentru întreaga activitate.

Viitorul board districtual se pregătește pentru preluarea mandatului, sub guvernarea viitorului DG Mihaela Vlad. Le urăm mult succes și inspirație în viitorul mandat.

#DISTAS #rcb #d2241 #cluj