Rotire de colan și predare a mandatului în Rotary Club București 2023

1.7.2023
Rotire de colan și predare a mandatului în Rotary Club București 2023

Evenimentele de rotire de colan și predare a mandatului au loc anual în întreg Districtul 2241, dar și în celelalte districte din întreaga lume. Președintele Mirela Constantin și Comitetul RCB 2022-2023 predau astfel ștafeta noului Președinte RCB Camelia Botezatu și noului Comitet 2023-2024, în mandatul care stă sub egida sloganului Create Hope in the World.

Le urăm bun venit colegilor noștri și le dorim mult succes în noul an rotarian!

#RCB

#District2241