Rotary Plantează 2024

8.4.2024
Rotary Plantează 2024

Săptămâna trecută s-a desfășurat acțiunea anuală "Rotary Plantează" cu o mulțime de prieteni Rotarieni, Rotaractieni, Interactieni, RotaKids, Parteneri și Voluntari, în localitatea Vânătorii Mici, jud. Giurgiu.

Neobosiți și profesioniști, prietenii de la Ocolul Silvic Giurgiu ne-au împărtășit din vasta lor experiență legată de pădure.

De fiecare dată când ieșim în teren învățăm lucruri noi despre natură și ne bucurăm de o experiență minunată!

Mulțumiri tuturor participanților!

#GreenUp #RotaryPlanteaza