Rotary Institute Bucharest 2023

Rotary Institute Bucharest 2023

Săptămâna aceasta s-a desfășurat în București un eveniment foarte important pentru mișcarea rotariană globală: Rotary Institute Bucharest 2023. Această manifestare reunește reprezentanți ai cluburilor Rotary din 40 de țări, 16 districte, din ceea ce înseamnă Zona 21.La deschiderea lucrărilor Institutului Rotary ne-a onorat cu prezența DG Ovidiu Constantin Bunget.Din punct de vedere artistic, în cadrul evenimentului, Mădălina Pașol, colega noastră, a susținut împreună cu Ava Pașol un recital muzical absolut remarcabil.Evenimentul a fost urmat de o cină festivă la în compania a 100 de rotarieni internaționali, eveniment prilejuit de prezența Institutului Rotary la București.Întreaga coordonare și organizare a fost realizată de PDG Daniel Tănase, pe care îl felicităm sincer pentru întreg efortul depus. Rezultatele s-au văzut și s-au simțit cu siguranță!

💙

#PeopleOfAction#d2241 #rcb #rotaryinternational