Rotary Club București se alătură membrilor Rotary International pentru Rotary Plantează

19.11.2018

Rotary Club București se alătură membrilor Rotary International Districtul 2241 Romania și Republica Moldova pentru Rotary Plantează! 🌳🌳🌳

”Suntem cu toţii preocupaţi de sănătatea din prezent a mediului şi a oamenilor, precum şi de binele urmaşilor noştri.”
Marian Neagoe
Rotary International, District 2241

An de an, membrii clubului vin împreună din convingerea ca fiecare act caritabil contribuie la un impact pozitiv pentru noi toți.

#RotaryPlanteaza
#ServingHumanitySInce1929