Rotary Club Bucuresti in vizita la Rotary Club Zell am See Austria

Rotary Club Bucuresti in vizita la Rotary Club Zell am See Austria

Rotary Club Bucuresti impreuna cu Rotary Club Ploiesti, Rotary Club Vaslui si Rotary Club Braila, au vizitat Rotary Club Zell am See Austria ca semn de curtoazie pentru implicarea in traditionalul proiect ‘’ Ajutam copiii sa mearga la scoala’’. Acest proiect s-a repetat in decursul anilor la Tulcea si Delta Dunarii, Braila, Vaslui,Piatra Neamt,Alba Iulia si Lapos.Cu aceasta ocazie, Rotary Club Bucuresti a inmanat colegului nostru Walter Winding- Rotary Club Zell am See Austria , distinctia Paul Harris Fellow.