Rotary Club București celebrează Spiritul Rotarian

Rotary Club București celebrează Spiritul Rotarian

Avem în rândurile noastre persoane remarcabile care ne inspiră prin prezența elegantă, ne reamintesc valorile clubului nostru, ne îndeamnă să avem în vedere prietenia care ne aduce împreună, ne încurajează să facem față provocărilor cu seninătate și înțelepciune.

Felicitări:
Aritia Iagamos
Mirela Popa
Mirela Constantin
Mădălina Pașol
Monica Predatu
Dorian Sărmășan
Ruxandra Toma
Dragoș Călin
Liliana Muraru
Daniela Iftimoaie

Ne bucurăm să îi știm alături, le recunoaștem contribuția în viețile noastre și le mulțumim pentru frumoasa experiență împreună în Rotary International.