Rotary Club București celebrează împlinirea a 25 de ani de la reîntoarcerea Rotary în România

30.3.2017

Cu ocazia împlinirii unui sfert de secol de la reîntoarcerea Rotary în România, Rotary Club București are plăcerea de a vă invita la evenimentul de celebrare a acestui moment.

Spectacolul de Gală va avea loc Sâmbătă, 27 mai 2017, la Teatrul Metropolis din București, strada Mihai Eminescu Nr. 89, începând cu ora 19.00. Ceremonia festivă va fi urmată de un cocktail.

Pentru achiziționarea biletului de participare la Gala de 25 de ani de la rechartarea Rotary Club București vă rugăm să achitați suma de 200 lei în contul: RO89CECEB31930RON2937585. În momentul efectuării plății vă rugăm să menționați: participare Gala Rotary, 22 mai 2017.

Vă rugăm să confirmați participarea până la data de 22 mai 2017 la telefon 0743 073 581 sau e-mail: madalinvanea83@gmail.com.

*Biletul de participare este în valoare de 200 lei. O parte din fonduri vor sprijini proiectele derulate de Rotary în România.