Primirea a 4 noi membri în Rotary Club București

28.7.2023
 Primirea a 4 noi membri în Rotary Club București

Cu entuziasm și bucurie, ieri a avut loc primirea a patru membri noi în familia Rotary Club București.

🤝

Cu inimile deschise și dorința de a face o schimbare pozitivă în comunitate, Marta Popescu, Cristina Andreea Curcan, Silviu Alexandru Mihailă și Adrian Gavrilă au intrat în rândurile noastre.

Vă mulțumim că ați ales să vă alăturați misiunii noastre de a contribui la dezvoltarea comunității noastre. Suntem nerăbdători să lucrăm împreună pentru a aduce schimbări semnificative și pentru a face o diferență pozitivă în viețile celor din jur.

Bine ați venit, Marta, Cristina, Silviu și Adrian!

🎉

#RCB #district2241