Invitație la Balul Femeii Rotary International, Ed. a V-a, 2024

27.1.2024
Invitație la Balul Femeii Rotary International, Ed. a V-a, 2024

Dragi prieteni,

Cluburile Rotary din București și Ilfov au deosebita plăcere de a vă invita sã participați la "Balul Femeii Rotary International", ediția a V-a, un bal de caritate inedit desfășurat la eleganta locație a JW Marriott Bucharest Grand Hotel, prilej de recunoaștere a potențialului Rotarian și de a sărbători femeia în Rotary.

Redescoperiți farmecul dansului și al filantropiei într-un cadru elegant, unde fiecare pas de dans contribuie la sprijinirea comunității.

Fondurile rezultate vor fi redirecționate în totalitate achiziției de aparatură medicală necesară secției ATI Neonatologie a Spitalului de Obstetric-Ginecologie „Prof. Dr. Panait Sîrbu" din București.

Fiți alături de noi în această seară de neuitat în beneficiul acțiunilor caritabile și al spiritului comunitar!

🩵

RSPV: 26 Februarie 2024
Grațiela Bădicu - gratiela.badicu@hotelmoxa.com

Contribuție de participare: 450 lei