Întâlnirea săptămânală a Rotary Club București

19.7.2024
Întâlnirea săptămânală a Rotary Club București

Întâlnirea săptămânală a Rotary Club București condusă de președintele Ionuț Șaulea a fost una deosebită, încărcată de energie și entuziasm, în cadrul JW Marriott Bucharest Grand Hotel.

Am fost încântați să cunoaștem doi potențiali candidați aspiranți, fiecare aducând cu sine perspective și idei proaspete pentru a aduce schimbări pozitive în comunitate. Prezentările lor au fost captivante, urmate de discuții interactive care ne-au ajutat să-i cunoaștem mai bine.

Agenda ședinței a fost plină de subiecte importante, incluzând introducerea și prezentările celor doi potențiali candidați, discuțiile și întrebările adresate acestora. Am discutat stadiul proiectelor/evenimentelor în pregătire sau chiar în desfășurare, cum ar fi "Blind date with a Book", "Limanu - Yachting", "Ajută un copil să meargă la școală" și "Valori Pianistice". Paul Popescu ne-a prezentat ediția a XIV-a a proiectului "Ajută un copil să meargă la școală", iar Mădălina Pașol ne-a vorbit despre concursul de interpretare "Art Avenue" și "Valori Pianistice".

Ne-am bucurat de prezența unui număr mare de participanți, iar atmosfera a fost magică, plină de prietenie și unitate. Cea mai importantă realizare a fost, însă, sentimentul de comuniune și bucuria de a petrece timp împreună, consolidându-ne echipa și entuziasmul pentru proiectele viitoare.

Cei care doresc să se implice în proiectele noastre ne pot contacta pe email la secretar@rotarybucuresti.ro

Donații și sponsorizări:

RO89CECEB31930RON2937585