GG: Salvați Inima unui Copil

GG: Salvați Inima unui Copil

O nouă misiune a proiectului GG “Salvați Inima unui Copil” s-a încheiat cu bine. 💙

Toate fondurile necesare desfășurării misiunii, atât logistice cât și pentru achiziția materialelor medicale și a medicamentelor, au fost asigurate de către Fundația Rotary International prin intermediul Rotary Club București și Rotary Club Newbury Park, California în cadrul unui Global Grant cu participare internațională, dar și de către Districtul Rotary International 2241.

Suntem cu adevărat entuziasmați!

Felicitări tuturor celor implicați în acest frumos proiect!