18.1.2019

Am reușit împreună să avem o seară excelentă, într-un loc modern, plin de culoare și viitor la Conferința de Leadership a Rotary Club București, susținută de colegul nostru Marian (Mike) V Popa.

Mike – cum îl cunosc colegii din Rotary, este rotarian din 1998, membru fondator al cluburilor Rotary București Curtea Veche, OCTO Bucharest Rotary Club și Rotary Club Pipera, Past și Incoming President, fost asistent guvernator și de peste 4 ani Președintele Comisiei de Leadership din Comitetul Districtual Rotary 2241.

A fost o seară deosebită, unde am reusit încă o dată, să învățăm că uniți putem schimba lucrurile, putem evolua, putem învăța la orice vârstă un concept nou și prin IMPLICARE putem ÎMPREUNĂ să mutăm munții din loc.

Mulțumim, Mike!

#Rotary