Concert caritabil ‘’Craciun fericit’’ Mia’s childrens

5.12.2017
Concert caritabil ‘’Craciun fericit’’ Mia’s childrens

Clubul Rotary Bucuresti organizeaza pe data de 10 decembrie 2017, incepand cu ora 11.00 la Ateneul Roman, concertul caritabil ‘’Craciun fericit’’, cu sprijinul colegei noastre, pianista Madalina Pasol impreuna cu copiii si elevii Institutului de Arte.Proiectul face parte dintr-o serie de evenimente cu caracter social și are ca scop strângerea de fonduri pentru finanțarea și sprijinirea activitățilorcopiilor cu resurse limitate din cadrul Asociaţiei Mia’s Children.