Bookster - noul partener al Concursului DaVinci 2023

15.3.2023
Bookster - noul partener al Concursului DaVinci 2023

Great news: Bookster este noul nostru partener pentru editia din acest an a Concursului de Inovatie Tehnica & IT "Da Vinci" https://www.davincicontest.ro/

Astfel echipele castigatoare vor primi si editii din cartile: "Grit" de Angela Duckworth, "Focus" de Daniel Goleman, "Atomic Habits" de James Clear sau "Cel mai bogat om din Babilon" de George S. Clason.

Asteptam in continuare cu interes aplicatiile voastre pana pe 6 aprilie si sa ne revedem cu totii in curand!