Balul Femeii Rotary International, Ediția a IV-a

5.2.2023
Balul Femeii Rotary International, Ediția a IV-a

Cu scopul comun de a celebra impactul femeilor în comunitatea Rotary, Cluburile Rotary din Bucuresti si Ilfov, va invita să luați parte la un eveniment de poveste, Balul Femeii Rotary International, Ediția a IV-a.

Inspirați de reușita edițiilor trecute, ne întâlnim din nou pentru a trăi clipe unice și a contribui la proiecte sociale, fondurile strânse fiind destinate proiectelor derulate de cluburile Rotary din București și Ilfov.

Vă așteptăm cu nerăbdare pentru a trăi clipe de neuitat împreună!

#CluburileRotaryBucuresti&Ilfov