Balul Femeii Rotariene - tradiție caritabilă a familiei Rotary

28.2.2023
Balul Femeii Rotariene - tradiție caritabilă a familiei Rotary

''Balul Femeii Rotariene, editia a 2-a, a reunit marea familie Rotary International pentru o cauza comuna- dotarea cu echipamente medicale a sectiei de chirurgie pedatrica din cadrul ‘’Spitalului Grigore Alexandrescu’’.

Cu fiecare noua editie, ‘’Balul Femeii Rotariene’’ capata notorietate, se remarca prin calitatea participantilor si atrage tot mai multe fonduri pentru proiectele Rotary.

Va asteptam pe 4 martie la un nou eveniment caritabil!