Am deschis ușile colegilor din cadrul Bursa Demirtaș Rotary Kulübü, Turcia

12.4.2024
Am deschis ușile colegilor din cadrul Bursa Demirtaș Rotary Kulübü, Turcia

Rotary Club București a deschis ușile și inimile către colegii rotarieni de la Bursa Demirtaș Rotary Kulübü, Turcia, în cadrul unei întalniri pline de discuții constructive și schimb de idei.

Într-o atmosferă încărcată de spiritul Rotary, am avut privilegiul de a explora proiectele și inițiativele care definesc misiunea noastră comună de a face o diferență pozitivă în comunitățile în care trăim. De-a lungul întâlnirii noastre, am reflectat și asupra impactului și istoriei Rotary în România, aducând în prim plan momentele cheie și proiectele de succes care au contribuit la dezvoltarea și îmbunătățirea comunităților noastre.

Această săptămână a fost nu doar un prilej de învățare și împărtășire de cunoștințe, ci și o oportunitate de a consolida legăturile dintre cluburile noastre și de a întări legăturile de prietenie și înțelegere reciprocă.

Mulțumim colegilor noștri din cadrul Bursa Demirtaș Rotary Kulübü pentru că au împărtășit cu noi pasiunea și devotamentul pentru serviciu și pentru că au contribuit la îmbogățirea experienței noastre în calitate de membri ai familiei Rotary.Să continuăm să lucrăm împreună, să inspirăm și să aducem schimbări pozitive în lumea noastră, avându-ne unii pe alții ca parteneri și prieteni în această călătorie de altruism și dăruire.

#RCB #rotaryinternational